Felieton

Dead Cells – zobacz premierowy zwiastun i zapis rozgrywki na Nintendo Switch

LM, 04 sierpnia 2018 11:31 0

Tytuł zadebiutuje 7 sierpnia na PC i konsolach.

Studio Motion Twin udostępniło w sieci premierowy, animowany zwiastun swojej najnowszej produkcji – gry akcji z elementami metroidvanii i roguelike'a – Dead Cells. Na załączonym do wiadomości, nieco humorystycznym materiale wideo możecie zobaczyć, jak w praktyce wygląda nauka podstawowych mechanik rozgrywki w rzeczonym tytule. Dzieło francuskiego studia od maja ubiegłego roku dostępne jest w usłudze Steam Early Access, a po przetestowaniu jego wczesnej wersji muszę przyznać, że rozgrywka jest niezwykle angażująca, a przy tym satysfakcjonująca. Jeśli to Wam nie wystarcza, to pod tym adresem znajdziecie pełną publikację dotyczącą Wczesnego Dostępu Dead Cells.

Obok premierowego zwiastuna w sieci pojawił się udostepniony przez redakcję serwisu IGN zapis rozgrywki z pierwszych 21 minut w Dead Cells uchwyconych na konsoli Nintendo Switch.

Dead Cells zadebiutuje w finalnej wersji już 7 sierpnia. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Zainteresowani pecetową wersją gry muszą przygotować się na wydatek rzędu niespełna 90 złotych.

Frostpunk spektakularnym sukcesem – ponad 1,4 miliona sprzedanych kopii, gra zwróciła się już po 66 godzinach od premiery
The Path Home - ostatnie DLC dla Shadow of the Tomb Raider już dostępne
Sekiro: Shadows Die Twice ukończone na bongosach
Trailer Sea of Thieves: Tall Tales - Shores of Gold prezentuje tryb fabularny w grze
najnowsze