Battlefield 1 – szczegóły letniej aktualizacji; kolejne darmowe dodatki do gier z serii

LM
2018/08/02 08:01
0
0

W ramach przygotowań do premiery nowego BF-a, EA rozdaje DLC Apokalipsa do Battlefield 1 i dwa DLC do Battlefielda 4.

Studio DICE udostępniło na serwerach platformy Origin i konsol ósmej generacji najnowszą, letnią aktualizację osadzonej w realiach I wojny światowej strzelaniny Battlefield 1. Jednocześnie odpowiedzialna za markę firma Electronic Arts w ramach przygotowań do zbliżającej się premiery gry Battlefield V postanowiła uraczyć nas kolejnymi darmowymi dodatkami do gier z serii. Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

Battlefield 1 – szczegóły letniej aktualizacji; kolejne darmowe dodatki do gier z serii

Z letniej aktualizacji Battlefielda 1 ucieszą się z pewnością posiadacze konsol Xbox One X, gdyż wraz z nią dedykowana konsoli Microsoftu wersja gry otrzymała wsparcie dla rozdzielczości 4K. Obok tego na wszystkich platformach znacznie skrócono ekran ładowania menu personalizacji żołnierza; lepiej zrównoważono Operacje Uderzeniowe na mapach Przełęcz Łupkowska, Zeebrugge i Prise de Tahure; wprowadzono drobne poprawki do wybranych broni i dodano masę nowych opcji dla interfejsu użytkownika. Pełną listę zmian w omawianej aktualizacji Battlefield 1 znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Wracając do tematu darmowych rozszerzeń, warto zaznaczyć, że akcja jest ograniczona czasowo, a na zgarnięcie określonych DLC macie czas do 7 sierpnia. W ramach najnowszej promocji dostępne jest DLC Apokalipsa do gry Battlefield 1, a także pakiety Wojna na morzu i Chińska nawałnica do gry Battlefield 4. Oczywiście akcja dotyczy dodatków na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych.

Battlefield V zadebiutuje 19 października na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!