News

Anthem - EA zachwycone zainteresowaniem grą

Katarzyna Dąbkowska, 30.07.2018 12:25 13

Mark Darrah potwierdził również kilka informacji na temat rozgrywki.

O Anthem wciąż wiemy dość niewiele. Mark Darrah, producent wykonawczy w BioWare, postanowił odpowiedzieć jednak na kilka pytań graczy na Twitterze. Z jego wpisów mogliśmy dowiedzieć się kilku ciekawych informacji.

Darrah, zapytany o PvE, nie zaprzeczył, że taka opcja będzie możliwa w grze. Zamiast tego potwierdził, że nie pojawi się ona zaraz po premierze. Być może zatem twórcy mają to w planach, jednak jeszcze nie zdecydowali, czy taką funkcję zaimplementować. Producent ujawnił również, że każdy gracz będzie startował ze zbroją Ranger Javelin. Nie będzie jednak ustalonej kolejności, z jaką będziemy odblokowywać następne pancerze. Nasze zdrowie nie będzie się również samo regenerować, ale zbroja tak. Do regeneracji zdrowia będziemy potrzebować apteczek.

Kilka słów o BioWare i ich nowym projekcie można było usłyszeć podczas spotkania, jakie EA zorganizowało ze swoimi inwestorami:

Cieszymy się również z podekscytowania Anthem, nowym IP, które zadebiutuje w lutym. Nasze sesje demo EA Play dla Anthem były zapełnione od początku do końca, a my wciąż widzimy wielkie zainteresowanie i oczekiwania fanów, którzy chcą dowiedzieć się więcej na ten temat.

BioWare buduje niesamowitą głębię i innowację w nowej grze. Z niecierpliwością oczekujemy, że będziemy mogli podzielić się z naszymi graczami nową dawką informacji w nadchodzącym miesiącu, w tym możliwością przedwcześnie wskoczenia do gry.

Anthem jest przedmiotem plotek od miesięcy. Nieoficjalnie mówi się, że jest to ostatnia szansa BioWare. Jeśli studio nie podoła zadaniu, czeka je porządna restrukturyzacja. James Ohlen, który pracował dla firmy przed 22 lata swojego życia twierdzi jednak, że do takiej sytuacji nie dojdzie. Jak będzie naprawdę, zobaczymy po premierze, która zapowiadana jest na luty przyszłego roku.

najnowsze