Fanowski, krótkometrażowy film Uncharted z Nathanem Fillionem do obejrzenia na YouTube

Małgorzata Trzyna
2018/07/17 15:53
6
0

Ponad milion wyświetleń w ciągu jednego dnia.

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Nathan Fillion będzie mieć coś wspólnego z filmem Uncharted. Okazało się, że nie chodziło o długo wyczekiwaną, kinową produkcję, a fanowski projekt. Aktor wcielił się w Nathana Drake'a w krótkometrażowym filmie Uncharted opartym na serii gier od Naughty Dog, w reżyserii Allana Ungara.

GramTV przedstawia:

Drake ma pewne informacje o położeniu legendarnego El Dorado, ale inny łowca skarbów krzyżuje plany naszego bohatera. Jako że jest to fanowska produkcja, nie ma efektów, od których nie moglibyśmy zebrać szczęki z podłogi ani egzotycznych scenerii, ale możemy nacieszyć oczy efektowną strzelaniną oraz profesjonalną obsadą. W przygotowaniu filmu nie uczestniczyło ani Naughty Dog, ani Sony, niemniej zdecydowanie jest to obraz warty obejrzenia.

Fanowski, krótkometrażowy film Uncharted z Nathanem Fillionem do obejrzenia na YouTube

Komentarze
6
Colidor
Gramowicz
18/07/2018 08:56
12 godzin temu, Sanders-sama napisał:

Swoją drogą sam gafę zrobiłeś, bo to nie jest po U3. Główna indykacja jest taka że ma jeszcze pierścień Drake'a.

Fakt, pomyliło mi się... Rzecz dzieje się po drugiej części, nie po trzeciej - Shambala była wszak w drugiej... 

Sanders-sama
Gramowicz
17/07/2018 19:55
44 minuty temu, Colidor napisał:

„Drake ma pewne informacje o położeniu legendarnego El Dorado, ale inny łowca skarbów krzyżuje plany naszego bohatera.”

Pani Małgorzato - na pewno nie o to chodzi w tym filmie... Zwłaszcza, że jego akcja dzieje się zdecydowanie PO trzeciej części, a nawet sam antagonista w filmie wspomina o tym, że Drake już w przeszłości odkrył El Dorado... W filmie chodzi o największy skarb, jaki rzekomo zatonął, a faktycznie został zgrabnie ukryty m.in. przez Magellana...

Wiedziałem że ktoś zwróci uwagę za mnie. Swoją drogą sam gafę zrobiłeś, bo to nie jest po U3. Główna indykacja jest taka że ma jeszcze pierścień Drake'a. No i samo El Dorado było w jedynce.

Mati-PL1993
Gramowicz
17/07/2018 19:22
Fang napisał:

Jak to jest że te fanowski filmy mają lepszą jakość niż to gó**o co jest w kinach i jest robione za grube miliony?

Proste, fanowskie filmy są robione z pasją. A kinowe - podobnie jak przy produkcji gier, ma być to co najlepiej się sprzedaje i jak tego najwięcej, no i dodajmy jakąś fabułę żeby trzymało się kupy. Ale żeby nie było są też kinowe produkcje, w których twórcy naprawdę się angażują i zazwyczaj wtedy to widać.

Pozdrawiam
Trwa Wczytywanie