News

Crying Suns będzie połączeniem FTL i Foundation

Katarzyna Dąbkowska, 11.07.2018 13:32 0

Produkcja trafiła do serwisu Kickstarter.

Francuskie studio Alt Shift postanowiło stworzyć grę, która będzie stanowiła swoistego rodzaju połączenie zasad z FTL oraz Foundation. Crying Suns trafiło właśnie na Kickstartera. Twórcy potrzebują łącznie ponad 29 tysięcy euro na dokończenie produkcji. Są na bardzo dobrej drodze, bo na ich koncie już znalazło się ponad 25 tys. euro, a do końca akcji pozostało jeszcze 20 dni. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun gry.

Crying Suns będzie mieszanką gry typu roguelike z grą taktyczną. Wcielimy się tutaj w admirała floty kosmicznej, który przemierza umierającą galaktykę. Gra będzie mocno opierała się na warstwie fabularnej, a wraz z postępem rozgrywki będziemy odkrywać przyczyny wymierania wspomnianej galaktyki.

Akcja zakończona zostanie za 20 dni, więc macie jeszcze sporo czasu, by ewentualnie dodać do produkcji coś od siebie. Jeśli nie jesteście pewni, czy tytuł ten wart jest uwagi, możecie wypróbować swoich sił w wersji demonstracyjnej. Znajdziecie ją pod tym adresem. Gra pojawi się na komputerach osobistych oraz iPadach. Zainteresowanych akcją odsyłamy do oficjalnej strony gry w serwisie Kickstarter.

najnowsze