News

PlayStation Chart - czego słuchacie w wakacje?

gram. pl, 10.07.2018 13:05 0

Duet Taconafide cały czas na szczycie notowania, ale pojawiło się kilka nowości, w tym chociażby oficjalny hymn mistrzostw w piłce nożnej.

Ostatnie tygodnie przepełnione są piłkarskimi emocjami, nic więc dziwnego, że ma to odzwierciedlenie w słuchanej przez graczy muzyce, a na liście zadebiutowała tym samym oficjalna piosenka mistrzostw - utwór Live It Up wykonywany przez Nicky Jam feat. Will Smith & Era Istrefi. Trudno jednak powiedzieć, by piosenka jakoś szczególnie podbiła gust słuchaczy, bo zadebiutowała dopiero w połowie listy.

Na szczycie, właściwie bez zmian - duet Taconafide okupuje podium numerami Tamagotchi oraz 8 kobiet (w wersji remix), przedziela ją kawałek „UA” w wykonaniu ReTo i raczej nie powinno to nas dziwić - polskie kawałki cały czas zyskują na popularności, choć w pierwszej dziesiątce znalazło się także miejsce dla piosenek zagranicznych. Na czwartym miejscu debiutuje SAD! (wykonawca - XXXTENTACTION), lekko niżej znajduje się Calvin Harris oraz Clean Banditp, a końcówkę dziesiąki zamykają rockstar od Post Malone (na liście od jesieni zeszłego roku!) oraz Lil Pump z numerem Esskeetit.

To oczywiście nie wszytkie nowości, ale pozostałych musicie już posłuchać samodzielnie.

Miłego słuchania!

najnowsze