Felieton

Epic Games promuje 5 sezon Fortnite: Battle Royale. Do Polski zawitała lama

Katarzyna Dąbkowska, 10 lipca 2018 13:41 0

Epic Games stawia figurki w różnych miejscach świata.

Epic Games nie tak dawno przypomniało użytkownikom, że zbliża się koniec 4 sezonu w grze Fortnite: Battle Royale. Produkcja szykuje się na start 5 sezonu. Ma on nastąpić już za 2 dni – 12 lipca. Z tej okazji Epic Games zdecydowało się na dość nietypową kampanię marketingową. Gracze z całego świata znajdują zarówno w miastach, jak i na pustkowiach ogromne hamburgery i kolorowe lamy, które z pewnością kojarzą fani produkcji.

Na Reddicie można zobaczyć wątek, w którym użytkownicy dzielą się swoimi znaleziskami z innymi graczami. Pierwszy był gigantyczny hamburger, którego można było zobaczyć gdzieś na pustyni w słonecznej Kalifornii. Inny użytkownik udostępnił zdjęcie lamy w budce telefonicznej w Londynie. A tak wygląda lama, która zawitała do Warszawy:

Jeśli Valve zmieni swoje stanowisko w sprawie udziału w zyskach i formie cyfrowej dystrybucji, to Epic Store porzuci politykę czasowej ekskluzywności
Apex Legends traci popularność – Fortnite wraca do łask i raczej nie planuje rozstawać się z koroną
Avengers wracają do Fortnite w specjalnym wydarzeniu
Kolejny kraj banuje PUBG
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.