Felieton

The Elder Scrolls: Blades ze wstępną datą premiery

Katarzyna Dąbkowska, 06 lipca 2018 12:25 0

Produkcja, jak można przeczytać w App Store, pojawi się 1 września.

The Elder Scrolls: Blades zostało zapowiedziane oficjalnie podczas tegorocznych targów w Stanach Zjednoczonych. Bethesda poinformowała wtedy, że gra pojawi się na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem, ale nie potwierdziła daty premiery. Do gry mogli w zasadzie niedługo po zapowiedzi, na zasadzie pre-ordera, zapisywać się użytkownicy korzystający ze sprzętów z systemem Google'a. Teraz do tej grupy dołączyli również posiadacze smartfonów i tabletów z iOS.

To nie jest jednak najważniejsza wieść. W App Store pojawia się bowiem informacja o tym, że The Elder Scrolls Blades pojawi się na sprzętach z iOS dokładnie 1 września. Nie wiadomo jednak, czy jest to już ustalona wcześniej data premiery, czy jedynie orientacyjna data zastępcza. Możliwe jednak, że Bethesda ma już wszystko przygotowane i grę zobaczymy już za kilka tygodni.

Bethesda poinformowała wcześniej, że gra ma zadebiutować jesienią tego roku, więc 1 września można uznać za dość wiarygodną datę. Przypomnijmy, iż produkcja będzie dostępna w modelu free2play. Będziemy ją zatem mogli pobrać za darmo, ale należy się również spodziewać mikropłatności.

Fallout 76 - Bethesda zdradza plany rozwoju gry na 2019 rok
Gungrave VR z datą premiery na PC
Untitled Goose Game z irytującą gęsią w roli głównej ukaże się nieco później niż zakładano
Bethesda ma kłopot ze znakiem towarowym Redfall
najnowsze