Informacje

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom otrzymało poziomy trudności Hard i Expert

... Małgorzata Trzyna

Poziomy Hard i Expert to coś dla fanów większych wyzwań.

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom otrzymało poziomy trudności Hard i Expert - obrazek 1

Level 5 udostępniło aktualizację 1.03 Ni No Kuni II: Revenant Kingdom, wraz z którą w grze pojawiły się dwa nowe poziomy trudności: Hard i Expert. Można je wybrać po rozpoczęciu nowej gry albo wchodząc do menu w dowolnym momencie. Wyższe poziomy trudności w walkach pozwalają nie tylko się wykazać, ale także zdobyć rzadsze skarby z przeciwników, ze skrzyń w Faraway Forest i paru innych miejscach. To pozwoli także wykorzystać pełen potencjał akcesoriów, jako że z potworów będą wypadać czasem takie z dwoma cechami (to rozwiązanie nie wpłynie na żadne posiadane przedmioty). Zwiększono maksymalny poziom jakości przedmiotów oraz zwiększono szansę na zdobycie rzadkich przedmiotów (na poziomie Hard i wyższym). W aktualizacji dodano także nowe cechy przedmiotów.

Poza wyższymi poziomami trudności i lepszymi nagrodami, w grze naprawiono również pomniejsze błędy oraz poprawiono balans.

Zbyt niski poziom trudności był jedną z wad Ni No Kuni II: Revenant Kingdom, o których wspomnieliśmy w recenzji, toteż wprowadzenie poziomów Hard i Expert to mile widziana nowość. Gra jest dostępna na PC i PS4.

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom otrzymało poziomy trudności Hard i Expert - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?