Sudden Strike 4 otrzymało drugie DLC - Finland: Winter Storm

Małgorzata Trzyna
2018/06/16 17:59
0
0

Na graczy czekają dwie nowe mini-kampanie z sześcioma nowymi misjami.

W październiku 2017 Sudden Strike 4 otrzymało pierwsze DLC - Road to Dunkirk. W tym tygodniu gra otrzymała drugi dodatek, Finland: Winter Storm. Zawiera on dwie nowe mini-kampanie z sześcioma nowymi misjami dla jednego gracza. Dodatek skupia się na wydarzeniach, jakie miały miejsce podczas ataku Rosji na Finlandię w trakcie wojny zimowej i operacji karelskiej w 1944 roku.

GramTV przedstawia:

W kampanii radzieckiej nasze zadanie polega na zajęciu wioski Suomussalmi, obronie linii kolejowej do Murmańska przed atakiem sił niemiecko-fińskich i przebicie się przez fińską linię obrony podczas operacji karelskiej. W kampanii fińskiej musimy utrzymać wioskę Suomussalmi, odbić sektor Lähde i powstrzymać napór wojsk radzieckich w bitwie o Tali-Ihantalę.

W grze znajdziemy także trzech nowych dowódców. Są to iński ekspert od artylerii, Vilho Petter Nenonen, fiński generał wojsk pancernych, Ruben Lagus i słynny generał Karl Lennart Oesch. Nie zabraknie też nowych pojazdów - tych będzie 19 - w tym radzieckie KV-1 i BT-7M, a także fińskie Stug III G i Flak 36.

Sudden Strike 4 otrzymało drugie DLC - Finland: Winter Storm

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!