Informacje

W Fortnite zagrało w sumie 125 milionów graczy

... Katarzyna Dąbkowska

Już niedługo poznamy też informacje na temat planowanych mistrzostw świata w grze.

W Fortnite zagrało w sumie 125 milionów graczy - obrazek 1

Podczas konferencji Wielkie N zapowiedziało, że Fortnite jest już dostępne na konsoli Nintendo Switch. Oznacza to, że Epic Games może liczyć na wzrost liczby grających w tę produkcję. Aktualna liczba i tak jednak robi wielkie wrażenie, bo twórcy właśnie poinformowali, że w tytuł ten zagrało łącznie 125 milionów użytkowników.

Najnowszy tytuł od Epic Games jest dostępny aktualnie na wielu platformach, w tym na PC, PlayStation 4 i Xboksie One, a także na urządzeniach mobilnych z iOS. Planowana jest również wersja na sprzęty z Androidem, a, jak już wspomnieliśmy, liczba nie uwzględnia grających na Nintendo Switch.

W związku z zapowiedziami potwierdzono również, że Epic Games wyda łącznie 100 milionów dolarów na różnego rodzaju turnieje. Mistrzostwa świata w grze w Fortnite rozpoczną się tej jesieni, a już wkrótce mamy poznać szczegółowe informacje na ten temat. Firma powiadomiła też o nadchodzącym sezonie i potwierdziła, że będzie wspierać imprezy organizowane przez społeczność, wydarzenia online i najważniejsze zorganizowane konkursy.

W Fortnite zagrało w sumie 125 milionów graczy - obrazek 2

Najnowsze

Hitman 2 z nowym wideo

0
Katarzyna Dąbkowska

Twórcy opowiadają o wpływie otoczenia na naszą pracę płatnego zabójcy i naszym wpływie na zewnętrzne środowisko.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?