News

Layers of Fear za darmo na Steamie

Patryk Purczyński, 13.06.2018 19:41 3

Ciepło przyjęty psychodeliczny horror Layers of Fear od polskiego studia Bloober Team jest teraz dostępny zupełnie za darmo.

Tylko do 15 czerwca można dodawać Layers of Fear do swojej biblioteki na Steamie całkowicie za darmo. Horror autorstwa polskiego studia Bloober Team przenosi graczy do XIX wieku, oferując dystyngowany, wiktoriański styl i możliwość obracania się wśród wybitnych dzieł sztuki. "Zanurz się w umyśle szalonego artysty i poznaj tajemnicę jego obłędu, przemierzając korytarze rozległej i ulegającej ciągłym przeobrażeniom wiktoriańskiej posiadłości. Doświadcz wizji, lęków oraz trosk genialnego malarza i ukończ arcydzieło, nad którym twórca tak bardzo się zmagał" - brzmi oficjalny opis.

Layers of Fear ukazało się w 2016 roku, uzyskując na pecetach średnią ocen równą 72/100. Nieco cieplej gra została przyjęta na konsolach (75/100 na PS4 i 78/100 na Xboksie One). Na różnych festiwalach zdobywała ponadto nagrody dla najlepszego horroru, najlepszej produkcji niezależnej i za najlepszą oprawę artystyczną.

Jeśli chcecie dodać Layers of Fear do swojej kolekcji, po prostu zajrzyjcie na kartę gry na Steamie i dodajcie tytuł do swojej biblioteki.

najnowsze