Informacje

E3 2018: Call of Cthulhu - zanurz się w klimacie strachu z targowym zwiastunem

...

Cyanide zaprasza do świata, w którym poczytalność jest towarem deficytowym. Zobaczcie zwiastun Call of Cthulhu z targów E3 2018.

E3 2018: Call of Cthulhu - zanurz się w klimacie strachu z targowym zwiastunem - obrazek 1

"Najbardziej bezlitosną rzeczą na świecie jest niezdolność ludzkiego umysłu do zestawienia całej jego zawartości" - mówi narrator na początku trailera Call of Cthulhu z targów E3 2018. Cyanide i Focus Home Interactive szykują naprawdę ciężki klimat, wprost z dzieł uwielbianego pisarza H.P. Lovecrafta. "Rozsądek jest przekleństwem. Szaleństwo oferuje jedyny rodzaj wolności" - kończy narrator.

Równie mroczny jest fragment z notatki prasowej wydawcy Call of Cthulhu. "W tym świecie nic nie jest takie, jakie się wydaje. Zdrowy rozsądek jest rzadkim towarzyszem, zbyt często zastępowanym przez szepty mroku. Dziwne kreatury, pokręcona nauka i kulty cieni dominują Mit Cthulhu (...). Twój umysł będzie cierpiał balansując na cienkiej linii pomiędzy świadomością a szaleństwem, twoje zmysły będą zakłócane dopóki będziesz kwestionował wszystko, co cię otacza".

Call of Cthulhu zadebiutuje w tym roku na pecetach, Xboksie One i PlayStation 4. Kilka miesięcy temu publikowaliśmy pierwsze ujęcia z rozgrywki.

E3 2018: Call of Cthulhu - zanurz się w klimacie strachu z targowym zwiastunem - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?