Informacje

E3 2018: Bethesda nie ma w planach wydawania gier z trybem battle royale

... Katarzyna Dąbkowska

O trybie mówi Pete Hines.

E3 2018: Bethesda nie ma w planach wydawania gier z trybem battle royale - obrazek 1

Podczas konferencji Bethesada zapowiedziała kilka ciekawych projektów, ale żaden z nich nie był związany z trybem battle royale. Pete Hines potwierdził, że firma nie ma planów wydawania tego typu produkcji w przyszłości. Jak uważa, jeśli coś jest modne, to nie znaczy, iż jest dobre dla Bethesdy.

- Zdecydowanie nie mamy nic wspólnego z battle royale. Nigdy nie mieliśmy zamiaru podążać za nikim w żadnym kierunku; nie mieliśmy planów wydawania gier na Facebooku, kiedy był to wielki trend. To, że battle royale jest teraz popularne, nie oznacza, że jest dobre dla nas lub naszych firm.

- Jeśli ktoś wymyśli coś, co jest związane z battle royale lub w podobnym stylu, i które ich zdaniem jest unikalne lub inne, to jest to prawdopodobnie coś, co moglibyśmy rozważyć, ale nie mamy zamiaru podążać za trendami. Chcemy brnąć naszą drogą, aby oferować różne doświadczenia i tworzyć nowe rzeczy.

Tryb battle royale jest bardzo popularny w wielu grach. Najbardziej znanymi produkcjami opartymi na tych założeniach są Fortnite oraz PUBG, ale wkrótce dołączy do nich dużo większa gromadka gier. W każdym przypadku battle royale jest zmieniane i udoskonalane, ale wciąż opiera się na podobnych założeniach.

E3 2018: Bethesda nie ma w planach wydawania gier z trybem battle royale - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?