Felieton

E3 2018: The Awesome Adventures of Captain Spirit - za darmo jeszcze w tym miesiącu!

Patryk Purczyński, 11 czerwca 2018 15:13 3

[Aktualizacja] Nowa gra Dontnod Entertainment umiejscowiona w uniwersum Life is Strange będzie dostępna zupełnie za darmo na Xbox Store już w czerwcu.

Podczas konferencji Microsoftu na E3 2018 zapowiedziano The Awesome Adventures of Captain Spirit, nową przygodową grę Dontnod Entertainment i Square Enix. Będzie to ujmująca opowieść o chłopcu, który z tęsknoty za matką ucieka w świat wyobraźni. Tam czekają na niego nieodkryte planety, straszne potwory i supermoce. Co ciekawe, tytuł będzie dostępny na Xbox Store zupełnie za darmo już 26 czerwca.

Poniżej przedstawiamy pierwszy trailer The Awesome Adventures of Captain Spirit.

[Aktualizacja - 11.06, 15:09]

Square Enix wydało komunikat prasowy, w którym informuje, że The Awesome Adventures of Captain Spirit będzie dostępne za darmo od 26 czerwca nie tylko na Xboksie One, ale również na pecetach i PlayStation 4. Darmowa wersja gry zapewni całe przeżycie, a z jej pobraniem nie są związane żadne dodatkowe opłaty.

"The Awesome Adventures of Captain Spirit to nie Life is Strange 2, ale stanowi to pierwszy krok do wielce wyczekiwanej kontynuacji" - informuje wydawca. "Epizod jest samoistnym narracyjnym doświadczeniem, które pozwala graczom na poznanie wielu ukrytych sekretów za każdym kolejnym przejściem. Fabuła gry nawiązuje do opowieści przedstawianej w Life is Strange 2" - dodaje Square Enix.

Poniżej przedstawiamy galerię screenów z The Awesome Adventures of Captain Spirit.

Wiemy, kiedy zadebiutują kolejne epizody Life is Strange 2
Oxenfree za darmo w Epic Games Store, The Witness darmowe po 4 kwietnia
Zgarnij darmowe Tacoma na PC
Halo: The Master Chief Collection także dla Windows 7
najnowsze