News

Call of Duty: Black Ops 4, Destiny 2: Forsaken i Spyro Reignited Trilogy do wypróbowania na E3 2018

Małgorzata Trzyna, 08.06.2018 15:58 1

Spyro Reignited Trilogy będzie dostępne z pełną, polską lokalizacją.

Activision ogłosiło, jakie gry przygotowuje na tegoroczne targi E3. Uczestnicy imprezy będą mogli przetestować Call of Duty: Black Ops 4, Destiny 2: Forsaken i Spyro Reignited Trilogy. W przyszłym tygodniu pojawią się także wieści związane z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Call of Duty: Black Ops 4 zostało zapowiedziane w marcu. Już za kilka dni gracze będą mogli sprawdzić tryb wieloosobowy. Gra zaoferuje "nowe poziomy personalizacji, taktyczną rozgrywkę, zróżnicowany arsenał broni, rozmaite mapy i tryby". Powróci system Pick 10, twórcy obiecują także innowacje w systemie obsługi broni, przebiegu zmagań, regeneracji zdrowia i poruszania się postaci. W grze pojawią się zarówno znani, jak i nowi Specjaliści, każdy z unikatową bronią, wyposażeniem i stylem rozgrywki. Samotni gracze mają być potężni, a w drużynie stanowić niszczycielską siłę. Gra ukaże się 12 października na PC, PS4 i Xboksie One.

W Destiny 2: Forsaken zostanie wprowadzony tryb Gambit (4v4), hybryda PvP i PvE, adresowany do miłośników rywalizacji oraz pracy zespołowej - właśnie ten tryb będzie można przetestować podczas targów E3, jak również trzy spośród nowych umiejętności Super.

Activision niedawno zapowiedziało także Spyro Reignited Trilogy o przygodach fioletowego smoka. Gracze będą mogli "wznieść się na nową wysokość, ziać ogniem i eksplorować bogate lokacje w pełnej glorii grafice HD". Znów będzie można przeżyć przygody Spyro, jak 20 lat temu, lecz w zremasterowanej trylogii pojawi się szereg poprawek w lokacjach, ulepszone sterowanie i oświetlenie oraz odtworzone na bazie pierwowzoru przerywniki filmowe. Warto podkreślić, że Spyro po raz pierwszy przemówi po polsku - Spyro Reignited Trilogy będzie dostępne z pełną, polską lokalizacją. Premiera na PS4 i Xboksie One planowana jest na 21 września.

najnowsze