News

The Crew 2 – znamy zawartość przepustki sezonowej i plany na popremierowy rozwój gry

LM, 07.06.2018 14:40 0

Ivory Tower szykuje serię darmowych aktualizacji.

Firma Ubisoft podzieliła się z nami najnowszym wideo poświęconym nadchodzącej produkcji studia Ivory Tower – sieciowej grze wyścigowej The Crew 2. W załączonym do wiadomości materiale Ubisoft nakreślił plany na popremierowy rozwój tytułu, a także ujawnił ekskluzywne dodatki dla osób, które zdecydują się sięgnąć po przepustkę sezonową dla The Crew 2.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami deweloperzy z Ivory Tower po 29 czerwca zamierzają raczyć nas regularnymi i co najważniejsze – darmowymi – aktualizacjami. Większe z nich będą pojawiać się co kwartał, a wraz z nimi gra będzie wzbogacana o nowe samochody czy tryby rozgrywki. Pierwsza z nich zatytułowana Gator Rush wprowadzi egzotyczne środowisko, poduszkowce, 5 nowych pojazdów i dodatkowy, legendarny stopień dla wszystkich dostępnych w grze komponentów. Następna większa aktualizacja zostanie wydana pod koniec roku, a wraz z nią w The Crew 2 pojawi się m.in. nowy tryb rywalizacji. Obok omówionych pakietów w każdym miesiącu pula dostępnych w grze aut będzie wzbogacana o dwa dodatkowe samochody.

Przy okazji poznaliśmy także szczegóły przepustki sezonowej do The Crew 2. Ta trafi do dystrybucji dokładnie 29 czerwca za sugerowaną kwotę niespełna 40 dolarów (ok. 145 PLN) lub jako element składowy wydań Motor czy Gold. Posiadacze przepustki otrzymają: trzy dodatkowe pojazdy już w dniu premiery — Porsche 911 TURBO 3.6, SUPERMARINE SPITFIRE MK IX oraz ICE Marine BLADERUNNER 35; dostęp do ekskluzywnego domu i dwóch strojów; tydzień wcześniejszego dostępu do wszystkich udostępnianych w ramach comiesięcznych aktualizacji pojazdów i 20% zniżkę na zakupy w sklepie gry.

The Crew 2 zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xbox One już 29 czerwca, a pod tym adresem możecie poczytać o naszych wrażeniach po udziale w testach beta tytułu.

najnowsze