11-11: Memories Retold z datą premiery

LM
2018/06/07 11:30
0
0

Tytuł zadebiutuje na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych na kilka dni przed setną rocznicą zakończenia I wojny światowej.

Firma Bandai Namco Entertainment udostępniła w sieci najnowszy zwiastun zapowiedzianej w kwietniu przygodówki w realiach I wojny światowej – 11-11: Memories Retold. Obok niego dowiedzieliśmy się kilku istotnych informacji związanych z tytułem, wśród których nie zabrakło oficjalnej daty premiery. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami produkcja opracowana przez studio DigixArt we współpracy z wytwórnią filmów animowanych Aardman zadebiutuje 9 listopada na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

W toku rozgrywki przyjdzie nam się wcielić w dwójkę protagonistów – Kurta i Harrego, którzy wraz ze swoimi zwierzęcymi kompanami przybliżą nam dwa odmienne oblicza globalnego konfliktu. Bandai Namco ujawniło przy tym, że na potrzeby produkcji wcielą się w nich: znany przede wszystkim z Władcy Pierścieni Elijah Wood (Harry) i Sebastian Koch (Kurt), którego mogliście oglądać m.in. w Moście szpiegów.

GramTV przedstawia:

Warto podkreślić, że zaprezentowane w 11-11: Memories Retold wydarzenia zostały zainspirowane przez sytuacje, które faktycznie miały miejsce się podczas I wojny światowej. Tytuł wyróżnia się unikalnym stylem graficznym, ale równie ważne będzie odpowiednie podejście do poruszanej tematyki. Cóż, pozostaje czekać do listopada.

11-11: Memories Retold z datą premiery

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!