11-11: Memories Retold - opowieść o I wojnie światowej w wyjątkowym stylu graficznym

Patryk Purczyński
2018/04/25 19:15
0
0

Bandai Namco łączy siły z brytyjską wytwórnią filmów animowanych Aardman i francuskim studiem DigixArt, by stworzyć 11-11: Memories Retold.

11-11: Memories Retold - opowieść o I wojnie światowej w wyjątkowym stylu graficznym

Europejski oddział Bandai Namco Entertainment zapowiedział nową grę osadzoną w czasach I wojny światowej, 11-11: Memories Retold. Będzie to produkcja przygodowa, bazująca na fabule i unikatowym stylu graficznym. - To wyjątkowa gra pod wieloma względami - przekonuje Yoan Fanise, reżyser ze studia DigixArt. - Od malowanego stylu po emocjonalna podróż, przesuwamy granice tego czym może być gra i mamy nadzieję, że pozostawimy na Was swój ślad - dodaje.

W przygotowaniu 11-11: Memories Retold pomoże również brytyjska wytwórnia filmów animowanych Aardman. - Zainteresowanie odbiorców wciągającymi historiami poprzez animację leży u podstaw tego, co robimy w Aardmanie - mówi jeden z założycieli firmy, David Sproxton. - W tym projekcie zależy nam na uzyskaniu emocjonalnie bogatych doświadczeń z wyróżniającą się wizaulną tożsamością, która będzie odzwierciedlać sentyment tej narracji - oznajmia.

11-11: Memories Retold powstaje z myślą o pecetach, Xboksie One i PlayStation 4. Na razie nie wiadomo, kiedy należy spodziewać się premiery gry. Można się natomiast przyjrzeć trailerowi i pierwszym screenom.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!