Informacje

F1 2018 - zobacz pierwszy gameplay

...

Po raz pierwszy mamy okazję przyjrzeć się tegorocznej odsłonie wyścigów F1. Trasę słynnego toru w Monako pokonuje Charles Leclerc.

F1 2018 - zobacz pierwszy gameplay - obrazek 1

Techland będzie polskim wydawcą gry F1 2018. Tytuł ukaże się 24 sierpnia na pecetach, Xboksie One i PlayStation 4. Dziś Codemasters i Koch Media upubliczniły pierwszy gameplay, w którym za kierownicą siada profesjonalny kierowca F1 z teamu Alfa Romeo Sauber, Charles Leclerc. Filmowi towarzyszy jego komentarz, w którym dzieli się nie tylko doświadczeniami z toru w Monako, ale też wrażeniami z rozgrywki.

Film daje też pierwszy wgląd w niektóre poprawki dokonane przez Mistrzów Kodu. - Poprawiliśmy oświetlenie, wygląd chmur i nieba oraz warunków atmosferycznych, które prezentują się teraz niezwykle realistycznie - mówi Stuart Campbell, dyrektor artystyczny F1 2018. Zmiany zajdą też w mechanice jazdy, a to dzięki implementacji systemu odzyskiwania energii. - Dodanie ERS nie tylko zapewni jeszcze bardziej autentyczne doświadczenia, ale przyczyni się do stworzenia jeszcze bardziej zróżnicowanych i ekscytujących wyścigów - komentuje reżyser gry Lee Mathen.

F1 2018 - zobacz pierwszy gameplay - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?