Nowy zwiastun RPG Insomnia: The Ark pokazuje gigantyczną, kosmiczną metropolię

Małgorzata Trzyna
2018/05/17 14:17
0
0

W grze przeniesiemy się na retro-futurystyczną stację kosmiczną Object 6, której mieszkańcy zmierzają ku nowemu domowi.

Nowy zwiastun RPG Insomnia: The Ark pokazuje gigantyczną, kosmiczną metropolię

Insomnia: The Ark to RPG ze złożoną historią, w którym przenosimy się do olbrzymiej, kosmicznej metropolii, skrywającej sekrety dawno nie istniejącej cywilizacji. Podczas zabawy rozwijamy postać, eksplorujemy ręcznie przygotowane lokacje, rozmawiamy z osobliwymi NPC-ami i frakcjami, wytwarzamy wyposażenie i próbujemy utrzymać się przy życiu. Retro-futurystyczna stacja Object 6 odbywa 400-letnią podróż ku nowemu domowi. Główny bohater jest dotknięty rzadką chorobą psychiczną, ale to on musi odkryć makabryczną prawdę o podróży ludzi do przypominającego widmo Punktu Ewakuacji.

Podczas zabawy będziemy musieli szukać cennej technologii i zasobów. Musimy zachować ostrożność i uważać na zdradzieckie postaci zlecające nam zadania, okrutnych przeciwników i zabójcze pułapki. Dokuczać nam będzie także głód, pragnienie i zmęczenie. Historia w grze będzie nieliniowa, zależna od naszych decyzji. Każdy główny problem da się rozwiązać na różne (czasem niespodziewane) sposoby.

GramTV przedstawia:

Rozwijając postać, nie będziemy musieli ograniczać się do wybranej klasy ani żmudnie grindować. Twórcy obiecują elastyczny system cech i ogromną liczbę przedmiotów do wytworzenia. Podczas gry wykorzystamy broń do walki wręcz i w zwarciu. Osłony będzie można niszczyć. Wybór broni i wyposażenia ma znaczenie - każdy typ ma własne zalety i wady.

Sytuacji na stacji Object 6 możemy przyjrzeć się na nowym zwiastunie, który nie tylko pozwala zerknąć w różne miejsca, ale też zobaczyć, jak wygląda walka w grze:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!