Felieton

Call of Duty: Black Ops 4 bez trybu singleplayer

Katarzyna Dąbkowska, 18 maja 2018 02:56 7

Znamy za to szczegóły trybu wieloosobowego.

Call of Duty: Black Ops 4, jak mówiły ostatnie plotki, nie będzie zawierało w sobie trybu dla pojedynczego gracza. Activision potwierdziło na wczorajszej konferencji prasowej, że produkcja nie doczeka się trybu singleplayer, za to mają pojawić się pojedyncze misje, które będziemy mogli rozegrać samodzielnie.

Wspomniane misje będą rozgrywały się pomiędzy Call of Duty: Black Ops 2, a Call of Duty: Black Ops 3. Pojawi się zatem wielu bohaterów, których znamy z poprzednich części gry. Na liście znajdziemy też nowe postacie.

W przypadku trybu wieloosobowego można spodziewać się powrotu Specjalistów. Będziemy mogli przypomnieć sobie o starych czasach, jak i nowych postaciach, a także systemu Pick 10, poszerzonego o szereg innowacji w kontroli broni, przebiegu walki, regeneracji zdrowia i ruchy gracza.

- Black Ops 4 to najambitniejszy tytuł, który stworzył nasz zespół. U swoich podstaw seria Black Ops zawsze stawiała wyzwanie konwencji i śmiało zabierała rozgrywkę w nowym kierunku. W ramach Black Ops 4 zaprojektowaliśmy doświadczenie dla wszystkich preferowanych typów gry i poziomów umiejętności, od osób grających okazjonalnie do zawodowców. Wprowadzamy warstwę taktycznej głębi, która nagradza graczy za coraz lepsze opanowanie rozgrywki, i zwyczajnie czyni ją przyjemną - powiedział Dan Bunting, jeden z szefów studia Treyarch.

Gra zadebiutuje 12 października.

Sekiro: Shadows Die Twice na PC powyżej 60 FPS dzięki najnowszej modyfikacji
Sekiro: Shadows Die Twice to nie Soulsy, lecz gra jest bardzo satysfakcjonująca - przegląd ocen
Call of Duty: Black Ops 4 – nowa mapa trybu zombie Ancient Evil z datą premiery
Call of Duty: Mobile jeszcze w tym roku trafi na iOS i Androida
najnowsze