Informacje

Tak ewoluowała Lara Croft - nowe wideo z Shadow of the Tomb Raider

...

Crystal Dynamics restartując serię Tomb Raider chciało od nowa zdefiniować Larę Croft. Nowy film prezentuje, jak bohaterka ewoluowała.

Tak ewoluowała Lara Croft - nowe wideo z Shadow of the Tomb Raider - obrazek 1

W Tomb Raiderze i Rise of the Tomb Raider Larę Croft definiuje relacja z ojcem - oznajmia w nowym materiale wideo poświęconym słynnej pannie archeolog Jason Dozois, dyrektor narracji. - Najpierw próbuje udowodnić, że jej ojciec tkwi w błędzie, wierząc w te wszystkie mity. Potem uświadamia sobie, że miał rację. W Rise of the Tomb Raider próbuje natomiast przywrócić swej rodzinie dobre imię - mówi.

W dalszej części filmu opowiada o roli, jaką Lara Croft odgrywa w Shadow of the Tomb Raider, jakie ma możliwości i jakie zagrożenia na nią czyhają. Z uwagi na fakt, że główna bohaterka serii już jest świetnie napisaną postacią, twórcy postawili sobie za cel, by pozostała część obsady - zarówno oponenci, jak i sojusznik Jonah - nie odstawali od niej poziomem. Czy to się uda? Najwcześniej przekonamy się o tym 14 września - właśnie wtedy gra ma bowiem swoją premierę.

Tak ewoluowała Lara Croft - nowe wideo z Shadow of the Tomb Raider - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?