News

Ride 3 oficjalnie zapowiedziane, gra ukaże się w listopadzie

Małgorzata Trzyna, 16.05.2018 13:30 0

Milestone, prócz ogłoszenia daty premiery, udostępniło nowy trailer i screeny.

Milestone pracuje nad kolejną odsłoną serii gier motocyklowych - Ride 3. Gra zmierza na PC, PS4 i Xboksa One, trafi do sprzedaży 8 listopada 2018. Z okazji ogłoszenia nowej części, twórcy udostępnili pierwsze screeny i trailer. W grze będziemy mogli wybierać spośród najwspanialszych maszyn, zobaczymy "zapierające dech w piersiach widoki" i będziemy mogli dostosować motocykle do własnych preferencji.

"Przygotujcie się na jazdę najpiękniejszymi i najpotężniejszymi motocyklami, jakie kiedykolwiek zostały stworzone. Eksplorujcie najbardziej zdumiewające drogi z całego świata na swym dwukołowym towarzyszu. Dostosujcie każdy najmniejszy detal swego motocykla, by odzwierciedlał zarówno wasz styl jazdy, jak i waszą osobowość. Poczujcie adrenalinę, ducha rywalizacji, swobodę. Poczujcie wszystko" - głosi oficjalny opis.

Poniżej znajdziecie kilka screenów z Ride 3:

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.