Informacje

Heroes of Might & Magic II na silniku "trójki" - zobacz trailer fanowskiej modyfikacji

... Małgorzata Trzyna

W Heroes of Might and Magic III: The Succession Wars nie tylko zostanie odtworzona zawartość drugiej część serii, ale też pojawi się sporo nowości.

Heroes of Might & Magic II na silniku "trójki" - zobacz trailer fanowskiej modyfikacji - obrazek 1

Grupa moderska H3SW od kilku lat pracuje nad Heroes of Might and Magic III: The Succession Wars. Jest to hołd dla poprzednich odsłon serii Heroes (I i II). Twórcy moda przenoszą grafikę z Heroes II na silnik Heroes III, wprowadzają usprawnienia w mechanice i dodają mnóstwo nowej zawartości w postaci nowych stworzeń czy bohaterów. W modyfikacji mają znaleźć się nie tylko klasyczne kampanie z Heroes II, ale też nowe kampanie.

Poza klasycznymi zamkami z "dwójki", w modyfikacji zostaną dodane zamki wiedźmy (inspirowany wiedźmą z Heroes III), derwisza (pustynny, skomponowany częściowo z neutralnych jednostek z Heroes II i nowych stworzeń) i heretyka (frakcja skupiająca się na mocy). Przebudowano system magii, dodano nowe zaklęcia, portrety postaci, artefakty, obiekty na mapie, specjalizacje bohaterów, scenariusze i kampanie. Mechanika rozgrywki w modyfikacji przypomina podstawową wersję Heroes III, choć wykorzystano różne rozwiązania z "dwójki".

Heroes of Might and Magic III: The Succession Wars w wersji v0.8 ma być udostępniony jeszcze w tym roku. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia trailera:

Heroes of Might & Magic II na silniku "trójki" - zobacz trailer fanowskiej modyfikacji - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?