Informacje

Warriors Orochi 4 ukaże się na Zachodzie na PC, PS4, Switchu i Xboksie One

... Małgorzata Trzyna

Premiera gry przewidywana jest na ten rok.

W drugiej połowie marca dowiedzieliśmy się, że Warriors Orochi 4 trafi na Zachód jeszcze w tym roku, gdy Koei Tecmo udostępniło krótki teaser gry. Teraz wystartowała amerykańska i europejska strona gry, na której pojawiły się informacje o platformach, na które zmierza ten tytuł: poza PC, PS4 i Nintendo Switch, na Zachodzie zostanie wydana także wersja na Xboksa One. Na stronie znalazł się także krótki opis fabuły:

Zgromadzeni ponownie bohaterowie muszą wziąć udział w kolejnej bitwie. Kluczem do znalezienia wyjścia z niezwykłej sytuacji i przywrócenia normalności w świecie jest osiem "bransolet" posiadających potężne moce. W poszukiwaniu wspomnianych bransolet, bohaterowie mierzą się ze sobą, dążąc do własnych celów. Okazuje się, że Zeus, król bogów z Olimpu, maczał w tym palce. Co próbuje osiągnąć, odbudowując równoległy świat, w którym wojownicy zmierzyli się z Orochi? Aby rozwikłać zagadkę, bohaterowie postanawiają stanąć do walki z bogami.

W grze pokierujemy 170 postaciami z Samurai Warriors i Dynasty Warriors. Dokładna data premiery Warriors Orochi 4 nie została ogłoszona.

Warriors Orochi 4 ukaże się na Zachodzie na PC, PS4, Switchu i Xboksie One - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?