Bum Simulator - symulator bezdomnego zadebiutuje za kilka miesięcy

Katarzyna Dąbkowska
2018/05/09 12:45

Zostaniesz uliczną legendą?

Bum Simulator - symulator bezdomnego zadebiutuje za kilka miesięcy

Symulatory to ten rodzaj gier, po którym możemy się spodziewać w zasadzie wszystkiego. Mieliśmy już symulator kromki chleba czy kozy, więc teraz czas na bezdomnego. Tak, dobrze czytacie, bezdomnego. Studio Alleyway Games postanowiło stworzyć nową, ciekawą grę, w której tracimy wszystko i musimy się dostosować do panujących, ulicznych warunków. Poniżej zwiastun.

GramTV przedstawia:

W Bum Simulator, bo tak gra ma się nazywać, pokierujemy losami bezdomnego. Możemy przystosować go do zaistniałej sytuacji lub pokierować jego losami w inny sposób – by zemścić się na wszystkich, którzy nas tak urządzili. W grze będziemy mogli zaznawać dobroci napojów wyskokowych, tresować uliczne gołębie, dekorować swój karton, rozwiązywać tajemnice szczuroludzi mieszkających w kanałach, a nawet zostać miejscową legendą.

Bum Simulator pojawi się na PC 5 października. Jak widać, twórcy raczej lekko podchodzą do problemu bezdomności na świecie.

Komentarze
4
Khalid
Gramowicz
09/05/2018 14:51

CIekawe czy będzie można jeździć Maybachem ?

Shu
Gramowicz
09/05/2018 14:12

Moim zdaniem wygląda całkiem fajnie :D Może być niezła zabawa. Szczególnie opis mi się podoba:

Apart from your day-to-day survival you can enjoy many unique activities: Discover your inner bum powers Tame the infamous city pigeons Solve the mystery of sewer rat people Learn the secrets of Alcohol Alchemy
I1ariusz
Gramowicz
09/05/2018 13:58

Włożyli w to trochę pracy - dla jaj ludzie kupią.

Oxygar
Gramowicz
09/05/2018 13:21

Porażka. Zalatuje szyderstwem.