Rust z aktualizacją dodającą bezpieczne strefy

Małgorzata Trzyna
2018/05/05 13:33
0
0

Gracze mogą też korzystać ze sprzętu do nurkowania, by zbierać łupy czy przeszukiwać zatopione statki.

W Rust nie obowiązują żadne zasady - tylko od graczy zależy, czy będą ze sobą współpracować, czy zabijać się wzajemnie. Jednakże aby przeżyć, trzeba czasem wymieniać się dobrami, a to wiąże się z ryzykiem. Co zatem robić w takiej sytuacji? Facepunch postanowiło przygotować aktualizację, w której dodano bezpieczne strefy, strzeżone przez uzbrojonych naukowców i wieżyczki. Można tam skorzystać np. z warsztatu albo coś kupić z automatu. W tych strefach wykluczone jest zabijanie, zbieranie łupów i spanie w pobliżu. Ci, którzy je złamią, zostaną zabici i oznaczeni jako "wrogowie" na 5 minut. System ten będzie dopracowywany, jako że twórcy zdają sobie sprawę, że pojawią się osoby, które spróbują obejść zasady.

- Pierwotnie sądziliśmy, że ludzie sami stworzą tego typu zony z wieżyczkami zapewniającymi spokój, ale minął rok i nikt się tym nie zajął, więc wzięliśmy sprawy w swoje ręce - wyjaśnia Facepunch.

GramTV przedstawia:

W grze dodano także czteroczęściowy zestaw do nurkowania, dzięki któremu można zbierać podwodne, respawniące się łupy czy przeszukiwać zatopione statki. Przygotowano także poprawki mające na celu zapobieganie oszustwom.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Rust.

Rust z aktualizacją dodającą bezpieczne strefy

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!