Informacje

Rekordowy God of War. Ponad trzy miliony egzemplarzy sprzedanych w trzy dni

...

Tak jak Cory Barlog płakał ze szczęścia dzięki ocenom God of Wara, tak na polikach włodarzy Sony mogą pojawić się łzy szczęścia wywołane sprzedażą gry.

Rekordowy God of War. Ponad trzy miliony egzemplarzy sprzedanych w trzy dni - obrazek 1

God of War to najszybciej sprzedająca się gra na wyłączność PlayStation 4 w historii konsoli - poinformowało Sony. Tytuł w ciągu zaledwie trzech dni trafił do 3,1 mln konsumentów, co w pełni odzwierciedla doskonałe oceny, jakie zbiera produkcja studia Sony Santa Monica. Szef zespołu, Shannon Studstill, korzystając z okazji, jaką jest tak wybitne osiągnięcie, skierował w różne strony słowa wdzięczności.

- Chciałbym osobiście podziękować milionom fanów z całego świata, którzy zdecydowali się podjąć nową przygodę Kratosa razem z nami. Wasze wsparcie jest naprawdę inspirujące i stanowi dla nas codzienną motywację do przekraczania granic - powiedział. Nie zapomniał także o reżyserze Corym Barlogu, dyrektorze produkcji Yumim Yangu i reszcie zespołu.

- Wiara w wizję tej gry i pasja do opowiadania historii w całej ekipie jest niepodważalna. Nie możemy się już doczekać aż usłyszymy, jak fani tworzą nowe wspomnienia ze swoich ulubionych momentów z God of Wara, które zapadną w pamięć na długi czas - dodał Studstill.

Przypomnijmy, że Cory Barlog ma już zaplanowane pięć kolejnych części przygód Kratosa.

Rekordowy God of War. Ponad trzy miliony egzemplarzy sprzedanych w trzy dni - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?