News

South Park: Fractured but Whole zadebiutowało na Nintendo Switch

Katarzyna Dąbkowska, 25.04.2018 09:47 0

Zobacz najnowszy trailer gry.

W marcu Ubisoft poinformował graczy, że South Park: The Fractured but Whole pojawi się w wersji na Nintendo Switch. Na debiut gry na konsolach Wielkiego N musieliśmy poczekać kilka tygodni, jednak gracze w końcu się doczekali. W związku z tym twórcy udostępnili nowy zwiastun produkcji. Pokazuje on, czego możemy spodziewać się po grze.

Twórcy ujawnili również, że w South Park: The Fractured but Whole będą również dostępne dodatki, które zadebiutowały w już dostępnych wersjach gry. Dwa pierwsze dodatki, Niebezpieczny holopokład oraz Od zmierzchu do Casa Bonita, będziemy mogli kupić osobno lub w ramach przepustki sezonowej. Trzeci dodatek, Dawać tu Cruncha, również pojawi się na Nintendo Switch. Na to rozszerzenie będziemy musieli jednak zaczekać do lata tego roku. Dokładna data premiery dodatku nie jest jednak jeszcze znana.

South Park: The Fractured but Whole jest już dostępne na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Akcja gry przenosi nas ponownie do tytułowego miasteczka, gdzie poznajemy kolejne przygody Cartmana, Kyle'a, Stana, Kenny'ego i reszty. Więcej o grze dowiecie się z naszej recenzji.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.