Informacje

War for the Overworld otrzymało finalne rozszerzenie

... Małgorzata Trzyna

The Under Games oferuje siedmioetapową kampanię, nowe tryby gry i nowych władców podziemi.

Sfinansowane w 2013 roku War for the Overworld, po trzech latach od premiery, otrzymało finalne rozszerzenie - The Under Games. Rozszerzenie to wprowadza nową kampanię podzieloną na 7 etapów, 2 nowe tryby gry, 3 nowych władców podziemi i wiele innych elementów. Wraz z rozszerzeniem wydano także aktualizację 2.0, wprowadzającą zmiany w głównej kampanii (przerywniki filmowe, rodzaje terenu, poprawki w balansie, lepszy samouczek), nowe tryby gry, nowe elementy do wykorzystania w edytorze map i modach, poprawioną sztuczną inteligencję i nie tylko.

Z okazji wydania finalnego rozszerzenia, twórcy przygotowali także edycję Ultimate, zawierającą podstawową wersję gry oraz dodatki Heart of Gold, My Pet Dungeon i The Under Games, a także dodatki pochodzące z wersji Underlord Edition: motyw podziemia, ścieżka muzyczna, poradnik i opowiadania.

War for the Overworld to gra w stylu Dungeon Keeper, w której wcielamy się we władcę podziemi i budujemy lochy, przygotowując niemiłe niespodzianki dla nadciągających z powierzchni dobrych bohaterów. Do dyspozycji mamy rozmaite rodzaje komnat, zaklęć, eliksirów, rytuałów i obiektów obronnych. Możemy wybierać między różnymi trybami gry: w tym kampanią, potyczką, scenariuszami, trybem wieloosobowym czy trybem Mój loch zwierzęcy.

War for the Overworld otrzymało finalne rozszerzenie - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?