The Division - reżyser Atomic Blonde i Deadpool 2 zajmie się filmem

Katarzyna Dąbkowska
2018/04/21 10:33
0
0

Na produkcję jeszcze sobie poczekamy.

The Division - reżyser Atomic Blonde i Deadpool 2 zajmie się filmem

W zeszłym roku świat obiegły wieści, że film The Division zostanie wyreżyserowany przez Stephena Gaghana. Reżyser jednak został ostatecznie odsunięty od tego projektu. Kto pojawi się w jego miejscu? Jak donosi serwis The Variety, reżyserią filmu The Division zajmie się David Leitch.

Leitch to reżyser znany z takich projektów, jak chociażby Atomic Blonde czy Deadpool 2, którego kolejny trailer mogliśmy zobaczyć niedawno. Jak mówi The Variety, twórca ma zająć się początkowo spin-offem serii Szybcy i wściekli, w którym zagrać mają Jason Statham i Dwayne Johnson. Dopiero później rozpocznie prace nad The Division. Najprawdopodobniej będzie to dopiero w 2019 roku.

GramTV przedstawia:

Warto wspomnieć, że o filmowym The Division wciąż niewiele wiadomo. Prawie dwa lata temu pojawiły się plotki, iż w filmie zagrają Jessica Chastain oraz Jake Gyllenhaal. Ostatecznie jednak wydano oświadczenie, w którym wytłumaczono, że faktycznie aktorzy mieli wkład w projekt, jednak chodziło tu o ich wkład wytwórni filmowych stworzonych przez wspomnianych aktorów. Nie wiadomo jednak, kto zagra główną rolę.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!