Felieton

Na lądzie, morzu i w powietrzu – zobacz nowy gameplay z The Crew 2

Adam Berlik, 19 kwietnia 2018 09:56 3

12 minut rozgrywki prosto od IGN.

The Crew 2 ma oferować znacznie bardziej urozmaiconą rozgrywkę niż część pierwsza. Ubisoft informowało o tym fakcie wielokrotnie, publikując rozmaite materiały zapowiadające wspomnianą grę wyścigową. Tym razem w sieci pojawił się 12-minutowy gameplay nagrany przez redakcję serwisu IGN, w którym możemy właśnie zobaczyć, jak wygląda rozgrywka na lądzie, morzu i w powietrzu.

Akcja drugiej odsłony The Crew będzie rozgrywać się na terenie Stanów Zjednoczonych, a w trakcie zabawy odwiedzimy między innymi Nowy Jork, Miami czy Los Angeles. Eksplorując w pełni otwarty świat weźmiemy udział w rozmaitych wyzwaniach (np. wyścigach ulicznych czy zawodach off-roadowych), podczas których zasiądziemy za kierownicą super szybkich samochodów, a także pokierujemy motocyklami, samolotami i łodziami.

Starlink: Battle for Atlas trafi na PC w przyszłym tygodniu
The Division 2 zdominowało marzec w USA
Assassin's Creed Unity zbombardowane na Steam pozytywnymi recenzjami
Chernobylite - nadchodzący survival horror na oficjalnym wideo z rozgrywki!
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.