News

Powstaje Watch Dogs 3?

Małgorzata Trzyna, 16.04.2018 15:31 2

Ubisoft udostępnia kolejne wskazówki i podpowiada, że trwają prace nad kolejną odsłoną serii Watch Dogs.

Ubisoft nie przygotował oficjalnego ogłoszenia, że powstaje Watch Dogs 3, ale wiele wskazuje na to, że trwają prace nad kolejną częścią serii. W ubiegłym roku mogliśmy wnioskować na podstawie nowego zakończenia dwójki, że akcja kolejnej części będzie toczyć się w Londynie.

W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się nieco więcej podpowiedzi. Pierwsza z nich jest związana z żartem przygotowanym na Prima Aprilis - gracze mogli się "włamać" do klienta Uplay. Druga wskazówka pojawiła się kilka dni później na Twitterze Watch Dogs 2, gdy pojawił się wpis "This is Everything" (został on już usunięty), który nawiązuje do motto gry - "Everything is Connected". Wskazówki te to jednak nic w porównaniu z tym, co można dowiedzieć się od growego asystenta Ubisoftu, Sama (dostępnego wyłącznie w Kanadzie, obecnie w wersji beta), który przypomina Siri od Apple czy Alexę od Amazonu. Z jego pomocą można sprawdzać statystyki, zapytać o porady, daty premier czy easter eggi. Co ciekawe, gdy zapytać Sama o Watch Dogs 3, otrzymujemy następującą odpowiedź:

- Watch Dogs 3 nie jest jeszcze ukończone, ale miałem okazję wypróbować ostatnio wczesną wersję i jest ona bardzo solidna. Zespół potrafi zdziałać cuda! Nie mogę się doczekać, aż sami wypróbujecie grę!

Niewykluczone, że oficjalnej zapowiedzi doczekamy się podczas targów E3 2018.

najnowsze