Informacje

Football Manager Touch 2018 trafiło na Nintendo Switch

... Małgorzata Trzyna

Coś dla fanów zarządzania klubem piłkarskim.

Bez wielkich zapowiedzi, Football Manager Touch 2018 trafiło na Nintendo Switch. Gra jest określana jako najbardziej realistyczny symulator zarządzania klubem piłkarskim. Gracze mogą zarządzać zespołami z ponad 50 krajów z całego świata. Do naszych zadań należy opracowywanie odpowiedniej taktyki i zajmowanie się transferami. Możemy decydować, kto wyjdzie na boisko, a kto będzie grzał ławkę.

Wersja na Nintendo Switch posiada specjalny interfejs i sterowanie dostosowane do kontrolerów Joy-Con oraz ekranu dotykowego. Konsolowa wersja gry oferuje pełną kampanię single-player wraz silnikiem meczów 3D. Grą można cieszyć się zarówno w domu, przed telewizorem, jak i podczas podróży.

- Ta premiera jest kamieniem milowym dla serii Football Manager - powiedział Miles Jacobson, dyrektor w Sports Interactive. - To nasze pierwsze konsolowe wydanie od lat, ale też najbardziej innowacyjna wersja Football Manager Touch, jaką do tej pory wydaliśmy, w której wykorzystujemy różne tryby sterowania, dzięki czemu gracze mogą wybrać możliwie najwygodniejszy sposób rozgrywki.

Football Manager Touch 2018 trafiło na Nintendo Switch - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?