News

The Banner Saga 3 - data premiery ujawniona

Katarzyna Dąbkowska, 13.04.2018 10:33 0

Gra doczeka się pudełkowego wydania, w którym znajdziemy wszystkie części serii.

Studio Stoic poinformowało, że gra The Banner Saga 3 pojawi się na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch 24 lipca tego roku. Do sprzedaży trafią trzy wersje gry. Pierwszą jest edycja standardowa (24,99 dolara). Drugą - edycja Deluxe (29,99 dolara) zawierająca ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Austina Wintory’ego, dodatkową tapetę, mapę świata w grze oraz tytuł Gold Wasp. Trzecią natomiast będzie edycja Legendary, w skład której będą wchodzić wszystkie wspomniane bonusy z edycji Deluxe, a także tytuł Shadow Walker, Petrie Clan Ring oraz powieść Gift of Hadrborg w cyfrowym wydaniu.

Jeśli zdecydujemy się na zamówienie przedpremierowe również otrzymamy kilka bonusów. Na liście znalazły się zdolność w walce o nazwie Tank, tytuł Shield Cleaver, przedmiot o nazwie Sculptor’s Tools, dodatkowa postać (Kivi), bonusowy sztandar oraz unikalny utwór skomponowany przez wspomnianego Austina Wintory’ego.

505 Games poinformowało również, że The Banner Saga 3 doczeka się również edycji pudełkowej dla wersji na PS4 i XOne. W jej skład będą wchodziły wszystkie części serii, miniaturowy artbook, plakat, ścieżka dźwiękowa z wybranymi utworami, a także kilka dodatków cyfrowych. Ta edycja pojawi się w Stanach Zjednoczonych 24 lipca, a w Europie – 27 lipca.

najnowsze

Shenmue III ze zwiastunem premierowym

Po 18 latach fani Shenmue wreszcie doczekają się nowej części serii. O jej nadchodzącym debiucie przypomina nam trailer premierowy.