Felieton

Call of Duty: WWII - The War Machine na pierwszym zwiastunie

LM, 04 kwietnia 2018 08:46 0

Pakiet map zadebiutuje na PlayStation 4 już 10 kwietnia.

Kilka dni temu poznaliśmy garść szczegółów związanych z nadchodzącym pakietem dodatkowej zawartości do wydanej w listopadzie gry Call of Duty: WWII. Okazuje się, że tak jak w przypadku pierwszego DLC do rzeczonej produkcji – The Resistance, DLC The War Machine wprowadzi do gry kilka map do trybu sieciowego, nową misję w trybie wojny i kolejny rozdział opowieści o Nazi Zombie. Jeśli zastanawialiście się jak poszczególne etapy będą wyglądać w grze, to musicie wiedzieć, że firma Activision podzieliła się pierwszym zwiastunem DLC. Na załączonym materiale wideo zobaczycie rozgrywkę na arenach V2, Egypt i Dunkirk; fragmenty misji Operation: Husky z etapem poświęconym walce myśliwców oraz kilka kadrów z najnowszego rozdziału trybu Nazi Zombie — The Shadowed Throne.

Pakiet The War Machine zostanie udostępniony użytkownikom konsol PlayStation 4 już 10 kwietnia, a po miesiącu trafi do użytkowników pozostałych platform docelowych. Zainteresowani pojedynczym DLC muszą przygotować się na wydatek rzędu 15 dolarów (ok. 51 zł).

Call of Duty: WWII ukazało się 3 listopada 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł opracowało studio Sledgehammer Games.

Gigabyte wprowadza do oferty nową płytę główną z blokiem chłodzenia cieczą - Z390 Aorus Xtreme Waterforce
Nowa obudowa Mid Tower z przeszklonym panelem w ofercie Thermaltake – View 23 Tempered Glass ARGB
Left Alive - nowy trailer z fragmentami rozgrywki, czyli rozwałka w ogarniętym wojną mieście
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - DLC The Lair of the Lost Lord ukaże się w tym tygodniu
najnowsze