Felieton

Call of Duty: WWII - The War Machine na pierwszym zwiastunie

LM, 04 kwietnia 2018 08:46 0

Pakiet map zadebiutuje na PlayStation 4 już 10 kwietnia.

Kilka dni temu poznaliśmy garść szczegółów związanych z nadchodzącym pakietem dodatkowej zawartości do wydanej w listopadzie gry Call of Duty: WWII. Okazuje się, że tak jak w przypadku pierwszego DLC do rzeczonej produkcji – The Resistance, DLC The War Machine wprowadzi do gry kilka map do trybu sieciowego, nową misję w trybie wojny i kolejny rozdział opowieści o Nazi Zombie. Jeśli zastanawialiście się jak poszczególne etapy będą wyglądać w grze, to musicie wiedzieć, że firma Activision podzieliła się pierwszym zwiastunem DLC. Na załączonym materiale wideo zobaczycie rozgrywkę na arenach V2, Egypt i Dunkirk; fragmenty misji Operation: Husky z etapem poświęconym walce myśliwców oraz kilka kadrów z najnowszego rozdziału trybu Nazi Zombie — The Shadowed Throne.

Pakiet The War Machine zostanie udostępniony użytkownikom konsol PlayStation 4 już 10 kwietnia, a po miesiącu trafi do użytkowników pozostałych platform docelowych. Zainteresowani pojedynczym DLC muszą przygotować się na wydatek rzędu 15 dolarów (ok. 51 zł).

Call of Duty: WWII ukazało się 3 listopada 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł opracowało studio Sledgehammer Games.

Liczba graczy karcianki Artifact maleje w zastraszającym tempie
Mutant Year Zero: Road to Eden – prezentacja DLC Stalker Trials na godzinnym streamie
Dungeons 3 niespodziewanie otrzymało An Unexpected DLC
najnowsze