Guns of Icarus Alliance zmierza na PS4, niebiosa podbijemy już 1 maja

Małgorzata Trzyna
2018/03/30 15:44
0
0

Dzięki cross-platformowej rozgrywce i czatowi, w grze będą mogli bawić się ze sobą użytkownicy PS4 i PC.

Rok temu na PC ukazało się Guns of Icarus Alliance - gra w klimatach steampunk o zmaganiach powietrznych piratów, walczących o kontrolę nad niebiosami. Wkrótce tytuł ten trafi na PS4. W grze kierujemy uzbrojonym, latającym statkiem (każdy statek jest obsługiwany przez 4 osoby), który możemy spersonalizować, wybierając spośród różnych modeli, dział, narzędzi i specjalnych umiejętności. Do boju możemy poprowadzić całą flotę. Naszym celem jest eliminowanie hord nieprzyjaciół i potężnych bossów. Podczas zabawy możemy przedzierać się przez fortyfikacje albo przekraść się za linie wroga, by wziąć go z zaskoczenia. Gra oferuje tryby PvE oraz PvP, w których może rywalizować ze sobą do 32 graczy.

Dzięki cross-platformowej rozgrywce w grze będą mogły bawić się wspólnie osoby grające na PC i PS4. Użytkownicy obu platform będą mogli porozumiewać się ze sobą z pomocą czatu głosowego i tekstowego.

GramTV przedstawia:

- Stworzenie pierwszej gry w pełni obsługującej cross-platformowy czat głosowy było ogromnym wyzwaniem dla naszego zespołu, ale wiedzieliśmy, że zaimplementowanie go na PC i PS4 jest konieczne - podkreślił Howard Tsao, szef zespołu Muse Games. - W Guns of Icarus Alliance sukcesy i porażki drużyn zależą od komunikacji, a czat głosowy pozwala graczom działać jako skoordynowana grupa, niezależnie od platformy.

Guns of Icarus Alliance ukaże się na PS4 1 maja.

Guns of Icarus Alliance zmierza na PS4, niebiosa podbijemy już 1 maja

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!