Tryb Adventure w Guns of Icarus Online sfinansowany

Małgorzata Trzyna
2013/04/17 19:06
2
0

Muse Games, studio odpowiedzialne za Guns of Icarus Online, może ponownie cieszyć się z sukcesu swojej kampanii na Kickstarterze. Teraz pozostaje dążenie do kolejnych celów.

Tryb Adventure w Guns of Icarus Online sfinansowany

Celem Muse Games było zebranie minimum 100 000 dolarów. Próg ten został właśnie przekroczony, gdy do końca zbiórki pozostało 33 dni. Dzięki wsparciu fanów, twórcy mogą zapewnić, że w Guns of Icarus Online pojawi się tryb Adventure, czyli PVE/kooperacja. Kolejne pieniądze, jakie wpłyną na konto studia, zostaną przeznaczone na stworzenie więcej liczby statków bossów, trybów gry, typów wrogów, serwery... można by tak wymieniać dalej – ostatnim progiem do przekroczenia jest 10 milionów dolarów, ale został on ustalony jedynie dla żartu.

GramTV przedstawia:

Wszyscy, którzy wesprą twórców, mogą liczyć nie tylko na kopię gry, ale i dostęp do wszystkich przyszłych DLC związanych z Adventure Mode, niezależnie od tego, czy zostaną one wydane w jednym, dużym pakiecie, czy w postaci mniejszych paczek.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę Kickstartera - teraz pieniądze może wpłacać może każdy, kto korzysta z PayPal, nie tylko posiadacze kart kredytowych.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
17/04/2013 21:22

Mam takie pytanie, każdy kto wpłaci powyżej 5 $ dostanie kopię gry czy trzeba 20$ zapłacić? Bo noty po prawej mówią co innego niż tabelka nagród...

Usunięty
Usunięty
17/04/2013 20:39

Właśnie z powodu braku PvE ostatecznie nie kupiłem Guns of Icarus. Czas zakupić swoją kopię ;)Mam nadzieję, że do końca akcji zbiorą jeszcze sporo kasy bo ciekawe pomysły mają.