Donkey Kong Country: Tropical Freeze z miłą niespodzianką dla kupujących gry cyfrowo

Katarzyna Dąbkowska
2018/03/24 15:13
0
0

Grę bez problemu pobierzecie nawet nie mając dodatkowej karty pamięci.

Donkey Kong Country: Tropical Freeze z miłą niespodzianką dla kupujących gry cyfrowo

Podczas ostatniego Nintendo Direct japońska firma zapowiedziała, że 4 maja tego roku na Switchu pojawi się ulepszona wersja wydanych cztery lata temu na Wii U przygód Donkey Konga. Dziś, dzięki japońskiemu eShopowi, poznaliśmy bardzo ciekawy fakt na temat tej produkcji.

Donkey Kong Country: Tropical Freeze w wersji na Nintendo Switch zajmować będzie jedynie 6.6 GB, gdzie dla porównania wersja gry na Wii U ważyła prawie dwa razy więcej, bo 11.5 GB. To ciekawe biorąc pod uwagę, że edycja na Switcha ma zawierać dodatkową zawartość w postaci grywalnego Funky Konga, który będzie swego rodzaju niższym poziomem trudności. Ze strony japońskiego eShopu możemy też zobaczyć, że w grę zagramy w trzech możliwych trybach gry (przenośny, biurkowy i TV) oraz będziemy mogli bawić się we dwie osoby.

GramTV przedstawia:

Skąd takie zmiany w rozmiarze gry? Jest to oczywiście zasługa kompresji, na którą pozwala Switch i obsługiwane przez niego nowe technologie, których na próżno można było szukać w Wii U. Miejmy tylko nadzieję, że ta kompresji nie odbije się na jakości grafiki i dźwięku, w takim stopniu, iż to odczujemy podczas zabawy.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!