Zaproszenie do zony - książka Bagno Szaleńców już w sprzedaży

gram. pl
2018/03/23 16:54
1
0

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ten tydzień przyniósł nam premierę wyczekiwanej powieści w uniwersum S.T.A.L.K.E.R.a, Bagno Szaleńców.

Zaproszenie do zony - książka Bagno Szaleńców już w sprzedaży

"Wszyscy wiedzą, że po Zonie należy się spodziewać niespodziewanego, a najbardziej zadziwiające dziwy nie powinny dziwić. A jednak, gdy przez okno na pierwszym piętrze wpada w środku dnia artefakt zwany „księżycówką”, Zielony i Łazik są bardzo zdziwieni. Nawet doświadczeni stalkerzy czasem dębieją. Wyjaśnienie niecodziennego zjawiska przychodzi bardzo szybko, wraz z niejakim Kosą i serią z karabinu. Jak to w Zonie. Wydarzenie, które początkowo wydaje się niespodziewanym uśmiechem losu, przeradza się w kolejny rajd w głąb Zony. A wszystko przez jednodniowy wypad po artefakty" - oto zarys tego, czego można spodziewać się po książce Joanny Kanickiej, Bagno Szaleńców. Pozycja ukazała się na polskim rynku 21 marca.

Bagno Szaleńców jest kolejną odsłoną cyklu Fabryczna zona, wydawanego przez Fabrykę Słów. Wcześniej w ramach serii ukazywały się powieści takich autorów, jak Michał Gołkowski, Wiktor Noczkin, Krzysztof Haladyn czy Sławomir Nieściur. Warto zaznaczyć, że mają oni jak najlepsze zdanie o dziele Joanny Kanickiej.

GramTV przedstawia:

- Pięć lat marzenia, które teraz nabiera coraz bardziej realnych kształtów. Kobiecych kształtów. Ktoś mówił, że kobieta nie umie w Zonę? Ha! Potrzymajcie nam piwo! - mówi Michał Gołkowski. Sławomir Nieściur zauważa z kolei, że książka doskonale uzmysławia, jak wielki potencjał tkwi w uniwersum S.T.A.L.K.E.R.a. Krzysztof Haladyn dodaje enigmatycznie: - Czy odważycie się przemierzyć "Bagno szaleńców" wraz z Joanną? Uważajcie, to może być podróż w jedną stronę...

My również gorąco zachęcamy do sięgnięcia po Bagno Szaleńców, życząc miłej lektury.

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
23/03/2018 18:01

Książki są ale gra też by się przydała