A Way Out - twórcy tłumaczą, dlaczego gra nie trafi na Nintendo Switch

Katarzyna Dąbkowska
2018/03/23 12:53
1
0

Produkcja zadebiutowała dziś na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

A Way Out - twórcy tłumaczą, dlaczego gra nie trafi na Nintendo Switch

A Way Out trafiło dzisiaj na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Posiadacze Nintendo Switch będą musieli jednak obejść się smakiem. Lucas de Vries z Hazelight postanowił wytłumaczyć, dlaczego produkcja nie trafi na tę platformę.

Jeśli chodzi o Switcha, zdecydowanie jesteśmy fanami konsoli, ale niektóre czynniki uniemożliwiały nam wydanie gry na niej. Konsola pojawiła się dość późno w naszym cyklu rozwoju gry - byliśmy wtedy bardzo zajęci i spędzaliśmy cały nasz czas starając się, aby gra była jak najwyższej jakości.

GramTV przedstawia:

Co więcej, ponieważ obaj gracze wymagają własnego sterowania kamerą, oznaczałoby to, że byłbyś zmuszony do zakupu dodatkowego Pro Controllera, aby nawet grać w naszą grę, co wydaje się trochę nieuczciwe jeśli brać pod uwagę koncepcję Switcha. Dla nas natomiast byłoby sporym wysiłkiem stworzenie automatyczny systemu kamer, który będzie działał w trybie na jednym Joy-Conie.

Więcej o grze przeczytacie w recenzji Adama Berlika.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
23/03/2018 15:51

A co to za głupie wytłumaczenie? Jeśli im sie chciało by mieli nawet wersje telefon... Tylko by znalezli wytłumaczenie że telefon nie ma przycisków xd