Informacje

Beholder2 - nowy gameplay trailer pokazuje smutne życie w totalitarnym kraju

... Małgorzata Trzyna

Możemy też przekonać się, że choć gra będzie zrealizowana w 3D, ponura rzeczywistość pozostaje taka sama.

Do sieci wyciekło wideo z Beholder2 - sequela gry, w której przenosimy się do koszmarnego świata, gdzie każdy aspekt życia ludzi jest kontrolowany i nikt nie może liczyć nawet na odrobinę prywatności. Ponownie kierujemy obywatelem, który musi zmierzyć się z wieloma dylematami moralnymi i konsekwencjami swych wyborów. Akcja toczy się po wydarzeniach z pierwszej części. Podczas rozgrywki przekonamy się, co kryje się w samym Ministerstwie i jak trudno jest zostać premierem. W grze można dotrzeć do różnych zakończeń.

- Wcielasz się w świeżo zatrudnionego pracownika Ministerstwa w totalitarnym kraju. Masz szansę zrobić wspaniałą karierę i któregoś dnia zostać premierem, ale droga na szczyt nie będzie łatwa. Jak wysoko zdołasz się wspiąć po szczeblach kariery? Decyzja należy do ciebie! - zachęca Warm Lamp Games.

Beholder2 ma ukazać się na Steamie w drugiej połowie 2018 roku. Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę gry. Poprzednią część chwaliliśmy w recenzji za historię, klimat i ciekawe realia.

Beholder2 - nowy gameplay trailer pokazuje smutne życie w totalitarnym kraju - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?