The Elder Scrolls: Legends otrzyma dodatek Houses of Morrowind

Małgorzata Trzyna
2018/03/17 15:54
0
0

Houses of Morrowind (Rody Morrowind) to zestaw 149 nowych kart i kilka ważnych zmian w mechanice rozgrywki.

The Elder Scrolls: Legends otrzyma dodatek Houses of Morrowind

29 marca The Elder Scrolls: Legends otrzyma nowy dodatek - Rody Morrowind (na PC, urządzeniach mobilnych i talbetach), który przeniesie akcję do Vvardenfell. W dodatku znajdzie się 149 nowych kart obejmujących stworzenia, postacie i różne motywy z gier The Elder Scrolls III: Morrowind i The Elder Scrolls: Online. Możemy spodziewać się wielkich rodów i ich machinacji, dziwacznych stworzeń, żywych bogów i nemezis - potężnego Dagotha Ura.

W mechanice rozgrywki zostaną wprowadzone ważne zmiany. W normalnych warunkach talia w Legends może opierać się tylko na dwóch atrybutach ("kolorach"), ale w Rodach Morrowind pojawią się potężne karty trzyatrybutowe. Korzystając z takiej karty, będziemy mogli używać w talii kart ze wszystkich trzech atrybutów (warunkiem jest jednak posiadanie w talii minimum 75 kart). I tu kolejna ważna zmiana: maksymalna liczba kart w talii zostanie zwiększona z 70 do 100.

GramTV przedstawia:

Dodatek Rody Morrowind zawiera karty dla pięciu spośród dziesięciu możliwych trzyatrybutowych zestawów, z których każdy reprezentuje jeden z głównych rodów lub frakcji działających w Vvardenfell: Ród Redoran (Siła/Siła woli/Wytrzymałość), Ród Telvanni (Inteligencja/Zwinność/Wytrzymałość), Ród Hlaalu (Siła/Siła woli/Zwinność), Świątynia Trójcy (Inteligencja/Siła woli/Wytrzymałość) Ród Dagoth (Siła/Inteligencja/Zwinność).

Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!