Informacje

Seria Call of Duty może dostać tryb battle royale

... Katarzyna Dąbkowska

Activision zdaje sobie sprawę z popularności PUBG i Fortnite: Battle Royale.

Seria Call of Duty może dostać tryb battle royale - obrazek 1

PlayerUnknown's Battlegrounds jest niezwykle popularną produkcją, podobnie jak Fortnite: Battle Royale. Tego typu gry cieszą się wzięciem i zdaje sobie sprawę z tego między innymi Activision, czyli wydawca serii Call of Duty. Jak twierdzi firma Oppenheimer, podczas spotkania i rozmowach o inwestycjach przedstawiciele Activision potwierdzili, że zdają sobie sprawę z popularności trybu battle royale.

Firma inwestycyjna twierdzi, że Activision doskonale zdaje sobie sprawę z tego, w jaki sposób inni wydawcy gier skorzystali ostatnio z wydawania tytułów z popularnego gatunku – powiedział Dow Jones Newswires.

Zarząd firmy miał również przypomnieć inwestorom, że firma szybciej niż oni podąża za panującymi trendami. Może to oznaczać, iż po prostu Activision odgryzł się na pytania inwestorów stwierdzając, że to profesjonalna firma i wie, jakie aktualnie gry są na fali. Może być jednak i tak, iż twórcy planują wdrożenie nowego trybu battle royale do swoich kolejnych tytułów. Nie wiadomo jednak, czy miałby on pojawić się już w zapowiadanym ostatnio Call of Duty: Black Ops 4. Aktualnie są to jedynie spekulacje. Activision zapowiedziało jednak, że mają być to trzy najlepsze lata dla serii.

Najnowsze
Lubisz nas?