Informacje

Activision: to będą najlepsze trzy lata Call of Duty

...

Choć seria Call of Duty w minionych latach odnosiła nieprawdopodobne sukcesy, to nadchodzące części mają zapewnić jeszcze więcej powodów do radości.

Activision: to będą najlepsze trzy lata Call of Duty - obrazek 1

Najbliższe trzy lata mają być najlepszym okresem dla serii Call of Duty. Takie stanowisko podczas podsumowania ostatniego kwartału wygłosił Eric Hirshberg, dyrektor wykonawczy Activision Publishing. Stwierdził również, że bardzo chciałby już teraz podzielić się szczegółami na temat tegorocznej odsłony cyklu, nad którą pracuje Treyarch. Gra wzbudza w nim sporą ekscytację, ale na bliższe informacje będziemy musieli zaczekać. Coraz bardziej prawdopodobne jest jednak, że chodzi o Call of Duty: Black Ops IV.

Hirshberg odniósł się również do ostatniej części serii, Call of Duty: WWII. Poinformował, że była to największa cyfrowa premiera w historii PlayStation. Łączna sprzedaż cyfrowym kanałem dystrybucji stanowiła 30 proc. wszystkich rozprowadzonych kopii, podczas gdy w przypadku poprzedniej odsłony udział ten wyniósł jedynie 20-25 proc. Spółka spodziewa się, że sprzedaż kolejnego Call of Duty będzie rozkładać się podobnie jak WWII. Activision ma nadzieję zaoferować konsumentom robiące wrażenie oferty przy sprzedaży cyfrowej, ale jednocześnie nie zamierza zaniedbywać parnerów prowadzących tradycyjną sprzedaż.

Activision: to będą najlepsze trzy lata Call of Duty - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?