Informacje

Wiosenny powiew nowości, czyli marcowe notowanie PlayStation Chart

... gram. pl

Poniedziałkowy wieczór to idealny moment na comiesięczną dawkę muzyki, którą serwujemy Wam w kolejnych odsłonach notowania PlayStation Chart.

Wiosenny powiew nowości, czyli marcowe notowanie PlayStation Chart - obrazek 1

Jeżeli spodziewaliście się nowego lidera to niestety, ale i tym razem musicie obejść się smakiem. Na szczycie bowiem od pięciu miesięcy bez zmian - nadal pierwsze miejsce okupowane jest przez Post Malone'a, którego Rockstar pozostaje najchętniej odpalaną piosenką na Spotify za pośrednictwem konsol PlayStation. Na drugiej pozycji po jednomiejscowym awansie znalazł się numer Otsochodzi - Nie/nie.

Bardzo wysoki debiut zalicza Bedoes, którego 05:05 znalazło się na najniższym podium naszego zestawienia. Jeżeli nie słyszeliście jeszcze tego kawałka, macie ku temu świetną okazję. Jeśli wolicie natomiast zagraniczną muzykę, być może zainteresujecie się innym świetnym debiutem tego miesiąca - Drake oraz jego kawałek pt. God's Plan jako nowość pojawiły się bowiem zaledwie dwa oczka niżej, na piątym miejscu. Jeżeli z kolei nie przepadacie za Drake'mp, to w pierwszej dziesiątce trzymamy jeszcze jedną gorącą nowość, tym razem od samego Eminema, który River nagrał razem z... Edem Sheeranem.

To oczywiście nie koniec zmian ani nowości, ale pozostałą cześć - jak zwykle - pozwolimy Wam odkryć samodzielnie życząc przy tym, tradycyjnie, miłego słuchania!

Najnowsze
Lubisz nas?