Projektanci Thiefa i Half-Life 2 zapowiadają MMO science-fiction Project C

Małgorzata Trzyna
2018/03/10 16:59
4
0

Project C wygląda na bardzo ambitne przedsięwzięcie.

Projektanci Thiefa i Half-Life 2 zapowiadają MMO science-fiction Project C

Studio Darewise ogłosiło, że pracuje nad ambitnym MMO science-fiction o roboczej nazwie Project C. Firma została założona przez projektanta Thiefa - Randy'ego Smitha oraz artystę, który pracował nad Half -Life 2, Viktora Antonova. W zespole znaleźli się także inni twórcy, którzy niegdyś pracowali nad takimi tytułami, jak Dishonored, Halo, Doom, Assassin's Creed, Ghost Recon Wildlands, The Division i Call of Duty: Black Ops.

GramTV przedstawia:

- Project C to pierwszy krok w naszej ambitnej podróży: chcemy być niezależną firmą, która na pierwszym miejscu stawia jakość i potrafi rywalizować na niwie gier wysokobudżetowych, oferując innowacyjne doświadczenia - powiedział szef Darewise, Benjamin Charbi. - Inspiracją są dla nas takie firmy, jak Pixar i Bungie, które stawiają na jakość i wysoki poziom kultury od samego początku.

Project C to "epicki, wypełniony akcją świat science fiction". Gracze mogą liczyć na symulację ekosystemu (ze stworzeniami i zasobami) i możliwość permanentnego kształtowania świata przez udział w ważnych wydarzeniach, prezentowanych wraz z kolejnymi rozdziałami historii. Więcej szczegółów mamy poznać już niebawem. Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę Darewise.

Komentarze
4
Gregario
Gramowicz
11/03/2018 21:33
10 godzin temu, Nalfein napisał:

Project C, C Project... The Great Cthulhu? Chyba jednak nie.....

Tak, wiem... trochę to banalne ale nazwa Project C kojarzy mi się z HLami.

Nalfein
Gramowicz
11/03/2018 11:19

Project C, C Project... The Great Cthulhu? Chyba jednak nie.....

Gregario
Gramowicz
11/03/2018 05:43

Zapowiada się całekiem interesująca gra. Co prawda za dużo o tej produkcji nie wiemy, ale skoro pracować będzie przy niej pan Antonov, to można spodziewać się steampunkowych nawiązań w stylistyce gry (patrz HL2 czy Dishonored). Aż szkoda, że nie jestem fanem gatunku MMO.

 
Trwa Wczytywanie