Informacje

Projektanci Thiefa i Half-Life 2 zapowiadają MMO science-fiction Project C

... Małgorzata Trzyna

Project C wygląda na bardzo ambitne przedsięwzięcie.

Projektanci Thiefa i Half-Life 2 zapowiadają MMO science-fiction Project C - obrazek 1

Studio Darewise ogłosiło, że pracuje nad ambitnym MMO science-fiction o roboczej nazwie Project C. Firma została założona przez projektanta Thiefa - Randy'ego Smitha oraz artystę, który pracował nad Half -Life 2, Viktora Antonova. W zespole znaleźli się także inni twórcy, którzy niegdyś pracowali nad takimi tytułami, jak Dishonored, Halo, Doom, Assassin's Creed, Ghost Recon Wildlands, The Division i Call of Duty: Black Ops.

- Project C to pierwszy krok w naszej ambitnej podróży: chcemy być niezależną firmą, która na pierwszym miejscu stawia jakość i potrafi rywalizować na niwie gier wysokobudżetowych, oferując innowacyjne doświadczenia - powiedział szef Darewise, Benjamin Charbi. - Inspiracją są dla nas takie firmy, jak Pixar i Bungie, które stawiają na jakość i wysoki poziom kultury od samego początku.

Project C to "epicki, wypełniony akcją świat science fiction". Gracze mogą liczyć na symulację ekosystemu (ze stworzeniami i zasobami) i możliwość permanentnego kształtowania świata przez udział w ważnych wydarzeniach, prezentowanych wraz z kolejnymi rozdziałami historii. Więcej szczegółów mamy poznać już niebawem. Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę Darewise.

Projektanci Thiefa i Half-Life 2 zapowiadają MMO science-fiction Project C - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?