Informacje

The Division 2 oficjalnie

... Katarzyna Dąbkowska

Produkcja gry w toku, ale na wieści twórcy każą nam czekać do E3.

The Division 2 oficjalnie - obrazek 1

Ubisoft do ostatniej chwili ukrywał przed światem wieści o The Division 2. Informacje o kontynuacji zostały ujawnione na krótko przed oficjalnym streamem, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że gra faktycznie jest w produkcji.

Z przyjemnością ogłaszamy, że pracujemy obecnie nad Tom Clancy's The Division 2. Za produkcję odpowiada Massive Entertainment w ścisłej współpracy z Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bucharest i Ubisoft Shanghai.

The Division 2 będzie tworzony w oparciu o zaktualizowaną wersję silnika Snowdrop, który pomoże nam zrealizować nasze ambicje dotyczące tego tytułu. Co ważniejsze, możemy również zainwestować w kontynuację całe swoje doświadczenie zgromadzone w ciągu ostatnich dwóch lat, aby upewnić się, że wszystko idzie po naszej myśli – taki komunikat pojawił się na niemieckiej stronie jeszcze przed wspomnianym streamem.

Twórcy dodają również, że w pierwszej odsłonie The Division pojawią się dodatkowe osiągnięcia, z pomocą których będziemy mogli odblokować dodatkową zawartość w "dwójce".

We wspomnianym streamie Julian Gerighty potwierdza doniesienia:

To nie była łatwa decyzja, ale jest tyle historii i tyle doświadczeń, że chcieliśmy odkryć w świecie The Division, że uważamy, że kontynuacja jest na to najlepszym sposobem.

Niestety, na więcej wieści odnośnie gry będziemy musieli jeszcze zaczekać. Twórcy potwierdzili, że produkcja będzie zaprezentowana na E3. Do tego czasu musimy obejść się smakiem.

The Division 2 oficjalnie - obrazek 2

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?