Informacje

343 Industries o Halo: The Master Chief Collection na PC: "słyszymy was głośno i wyraźnie"

... Małgorzata Trzyna

Zespół zdaje sobie sprawę, że gracze marzą o Halo: The Master Chief Collection na PC, ale obecnie skupiają się na ulepszaniu wersji na Xboksa.

343 Industries o Halo: The Master Chief Collection na PC: "słyszymy was głośno i wyraźnie" - obrazek 1

Czy istnieje jeszcze szansa, że Halo: The Master Chief Collection trafi na PC? 343 Industries w ostatnim wpisie na stronie Halo Waypoint ogłosiło, że "słyszy fanów głośno i wyraźnie", choć obecnie nie może ogłosić niczego konkretnego:

- Wiemy, że bardzo wiele osób prosiło o Halo: The Master Chief Collection na PC, od lat. Obecnie naszym priorytetem jest aktualizowanie i poprawianie MCC dla Xboksa, mamy przed sobą jeszcze mnóstwo pracy. Na ten moment nie mamy żadnych oficjalnych zapowiedzi, którymi moglibyśmy się podzielić, ale słyszymy was głośno i wyraźnie - pisze menadżer społecznościowy.

Halo: The Master Chief Collection to zestaw zawierający Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3 oraz Halo 4. Pakiet został wydany na Xboksa One w 2014 roku. Twórcy obecnie pracują nad serią usprawnień oraz ulepszeniami strony wizualnej, z których skorzystają posiadacze Xboksa One X.

343 Industries o Halo: The Master Chief Collection na PC: "słyszymy was głośno i wyraźnie" - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?